Tekuté                        tapety Poldecor                  

Bavlna-Poldecor

pouze přírodní materiály. Tekuté tapety jsou z bavlny, hedvábí a celulózy. Neobsahují žádná
chemická ředidla. Tepelná a zvuková izolace. Tekuté tapety šetří teplo. Bavlněná vrstva tekutých tapet udržuje teplo a tím
Vám ušetří náklady na vytápění. Pohlcuje zvuk, vyrovnávají zdi. Je možné je nanášet na jakékoliv geometricky složité povrchy. Tapety můžete použít i na staré povrchy s trhlinami (do 3mm). Společnost PolDecor je největším výrobcem tekutých tapet v Evropě. Již 20 let dodává firma PolDecor tekuté tapety do většiny
evropských zemí. Při výrobě používá společnost PolDecor pouze vysoce kvalitní materiály, často zavádí nové komponenty a pravidelně vylepšují zařízení. Některá zařízení existují jen v jednotlivých exemplářích, pouze pro potřeby firmy PolDecor. Cílem společnosti je výroba elegantních, ekonomicky výhodných a exkluzivních výrobků.

Vlastnosti

Tekuté tapety jsou složené z bavlny a hedvábí. Jednoduše se nanáší na zdi i stropy a hodí se na použití jak v domácnostech, tak i v kancelářích, kavárnách, hotelech a školách.

Je hned několik důvodů proč se rozhodnout právě pro tekuté tapety. Snadné zpracování a úprava. V případě mechanického poškození, se dají tapety rychle a jednoduše opravit. Stačí postříkat vodou a opravit hladítkem. Pohlcují zvýšenou vlhkost a tím pomohou zajistit v místnosti vyvážené klima.

Tapety můžete použít i na staré povrchy s trhlinami (do 3mm). Nanáší se na jakékoliv geometricky složité povrchy.

Ušetří Vám náklady díky dlouhé životnosti, tepelné izolaci a velmi snadné aplikaci.  

Povrch je bezešvý, bez viditelných spojů. Nanáší se na jakékoliv geometricky složité povrchy. Tekuté tapety šetří teplo. Bavlněná vrstva tekutých tapet udržuje teplo a tím Vám ušetří náklady na vytápění. Zeď bude příjemná a teplá na dotek. Tapety je možné namočit, počkat až materiál bude měkký,sundat pomocí špachtle. Tlumí hluk. Vynikající zvukově izolační vlastnosti Doporučujeme i pro hudební školy.